FORMAT - ZAPROJEKTUJEMY TWÓJ SUKCES!

Przejdź do treści
Pracownia architektoniczna FormaT zajmuje się projektowaniem architektury mieszkaniowej, budynków użyteczności publicznej oraz wnętrz.
Oferujemy swoje usługi  przy realizacji zarówno drobnych inwestycji jak i najbardziej ambitnych zamierzeń inwestycyjnych.
Naszą pasją jest tworzenie obiektów funkcjonalnych, estetycznych i ekonomicznych zarazem. Wiemy jak ważne są dla inwestorów -terminowość, profesjonalizm i skuteczność w prowadzeniu inwestycji. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom odpowiadamy na potrzeby inwestorów, którzy oczekują wysokiej jakości architektury, szybkości w działaniu, zapewniania pomocy merytorycznej na każdym etapie projektu przy zachowaniu rygoru ekonomicznego.
                                                          
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Projekty powstają w oparciu o ścisłą współpracę z inwestorem, projektantami branżowymi i osobiste doświadczenia zdobyte przy projektowaniu i realizacjach zarówno niewielkich obiektów kubaturowych jak i dużych zespołów budynków użyteczności publicznej. Pracując na co dzień z twórczymi architektami młodego pokolenia zapewniamy wysoki poziom merytoryczny i formalny naszych projektów, a jednocześnie spojrzenie świeże i pełne entuzjazmu.
Dzięki koordynacji wielobranżowej możemy sprawnie realizować zadania projektowe i wspomagać Inwestora na każdym etapie procesu projektowego począwszy od analizy lokalizacji pod kątem przydatności do inwestycji, po oddanie do użytku zrealizowanego obiektu, dbając tym samym o wizerunek naszych Inwestorów i firm współpracujących.
Więcej o naszej ofercie   
O NAS        OFERTA       INSPIRACJE
Pracownia Architektonicza FormaT
ul. Ks. P. Ściegiennego 1A, lok.11, Kielce
M: +48 668348852 | biuro@pa-format.pl
copyrIght PA FORMAT 2020
Wróć do spisu treści